Naše laboratóriá

Laboratóriá MEDIREX GROUPNaše vyšetrenia vám pomôžu usmerniť vás k návšteve príslušného špecialistu.

Prinášame vám rýchlejší a jednoduchší spôsob, ako získať výsledky laboratórnych vyšetrení, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v niektorých základných medicínskych diagnózach.

Naše vyšetrenia vám pomôžu usmerniť vás k návšteve príslušného špecialistu.

Vyšetrenia na vlastnú žiadosť pacienta nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Cenu hradí v plnej výške pacient sám.

Ak máte záujem o iné vyšetrenie, ktoré ste nenašli v našom portfóliu, objednajte sa na konzultačný pohovor, na ktorom vám náš laboratórny lekár poradí, či je možné vybrané laboratórne vyšetrenie vykonať v súlade so správnou laboratórnou praxou (ak nie je nevyhnutná interpretácia ošetrujúceho lekára). Ak laboratórny lekár tejto žiadosti vyhovie, nemusíte si rezervovať ďalší termín, odber vám urobíme okamžite.

Laboratóriá MEDIREX GROUP vyšetria na dennej báze viac ako 25-tisíc pacientov, čo predstavuje denne približne 250-tisíc testov. Zabezpečujeme koncovú diagnostiku, niektoré diagnostické metódy vykonávame ako jediní v SR. V oblasti genetiky zabezpečujeme diagnostiku aj pre zahraničných partnerov.

MEDIREX GROUP disponuje technologicky najmodernejšími laboratóriami v strednej a vo východnej Európe. Laboratóriá MEDIREX GROUP (Medirex, Medicyt) sú najväčším poskytovateľom laboratórnej diagnostiky na Slovensku. Zabezpečujú komplexnú laboratórnu diagnostiku v odboroch klinická biochémia, hematológia, imunológia, lekárska genetika, cytológia, histológia, bakteriológia, mykológia, parazitológia, virológia, sérológia, molekulárna biológia a mikrobiológia životného prostredia.

Základným poslaním laboratórií MEDIREX GROUP je poskytovať každému pacientovi prvotriednu zdravotnú starostlivosť s rýchlym ohlasom.

Zatvoriť popup