Zdravie ženyTRISOMY test Complete

Trisomy test Complete je neinvazívny prenatálny skríningový test určený na skríning všetkých 46­ chromozómov plodu. Vyšetrenie dokáže odhaliť poruchy počtu všetkých 46 chromozómov (trizómie, monozómie) a nadbytočné alebo chýbajúce časti niektorého zo 46 chromozómov (delécie, duplikácie). Súčasťou vyšetrenia je bezplatné overenie prípadného pozitívneho výsledku diagnostickým testom GenomeScreen Prenatal.

TRISOMY test Complete

  • Objednajte sa do jedného z dostupných odberových miest.

Naše vyšetrenia

Pripravili sme pre vás balíčky najžiadanejších vyšetrení, ktoré sme usporiadali do prehľadných kategórií.

Ak si neviete vybrať z našej ponuky, využite službu konzultácie s laboratórnym lekárom.

Recenzie od pacientov

Zuzana z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Vždy som chcela byť matkou, ale otehotnieť sa mi podarilo až ako 37-ročnej vďaka umelému oplodneniu. Keďže to malo byť moje prvé a pravdepodobne aj jediné dieťa, veľmi som si dala záležať na tom, aby bolo všetko v poriadku. Podstúpiť amniocentézu som považovala za riskantné a keď som zistila, že je tu možnosť TRISOMY testu, neváhala som ani chvíľu. Je to jednoduché, bezbolestné a ten pocit istoty je na nezaplatenie.
Zdenka z Banskej Bystrice
(TRISOMY Test)
Myslím si, že to bolo dobré rozhodnutie. Veľmi som sa bála odberu plodovej vody, ktoré mi odporúčali. Až moja gynekologička mi poradila tento test, výsledky boli rýchlo hotové a už sme sa tešili na našu hviezdičku.
Janka zo Skalice
(TRISOMY Test)
Tento test odporúčam každej mamičke. Vďaka výsledku som mala pohodové a spokojné tehotenstvo. Ešte ako bonus sme s určitosťou vedeli, že čakáme chlapčeka. Určite odporúčam.
Zatvoriť popup