Zdravie ženyTRISOMY test Complete

Trisomy test Complete je neinvazívny prenatálny skríningový test určený na skríning všetkých 46­ chromozómov plodu. Vyšetrenie dokáže odhaliť poruchy počtu všetkých 46 chromozómov (trizómie, monozómie) a nadbytočné alebo chýbajúce časti niektorého zo 46 chromozómov (delécie, duplikácie). Súčasťou vyšetrenia je bezplatné overenie prípadného pozitívneho výsledku diagnostickým testom GenomeScreen Prenatal.

TRISOMY test Complete

  • Objednajte sa do jedného z dostupných odberových miest.

Naše vyšetrenia

Pripravili sme pre vás balíčky najžiadanejších vyšetrení, ktoré sme usporiadali do prehľadných kategórií.

Ak si neviete vybrať z našej ponuky, využite službu konzultácie s laboratórnym lekárom.

Recenzie od pacientov

Silvia z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Rýchle, bezbolestné a spoľahlivé vyšetrenie. Určite pre pokoj v duši by som si ho dala spraviť znovu.
Ingrid z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Trisomy test odporúčam, výsledky screeningu som nemala úplne zlé, ale bol mi „pre istotu“ odporučený odber plodovej vody, ktorý som nechcela absolvovať. Bola som veľmi vďačná za túto druhú možnosť a nakoniec veľmi spokojná, že som sa na základe týchto výsledkov mohla rozhodnúť, čo ďalej a navyše ako bonus sme sa tiež dozvedeli pohlavie bábätka.
Zuzana z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Vždy som chcela byť matkou, ale otehotnieť sa mi podarilo až ako 37-ročnej vďaka umelému oplodneniu. Keďže to malo byť moje prvé a pravdepodobne aj jediné dieťa, veľmi som si dala záležať na tom, aby bolo všetko v poriadku. Podstúpiť amniocentézu som považovala za riskantné a keď som zistila, že je tu možnosť TRISOMY testu, neváhala som ani chvíľu. Je to jednoduché, bezbolestné a ten pocit istoty je na nezaplatenie.
Zatvoriť popup

 

Vážení klienti,

ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu vysokého záujmu o testovanie sa na web stránke vyskytli technické problémy, na ktorých odstránení pracujeme. Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že na testovanie nie je možné objednať sa telefonicky, ale výlučne cez web stránku. Ak Vám nejde načítať webstránku, skúste sa objednať neskôr.

Prosíme Vás o trpezlivosť.

Tím Medirex