Zdravie ženyTRISOMY test Complete

Trisomy test Complete je neinvazívny prenatálny skríningový test určený na skríning všetkých 46­ chromozómov plodu. Vyšetrenie dokáže odhaliť poruchy počtu všetkých 46 chromozómov (trizómie, monozómie) a nadbytočné alebo chýbajúce časti niektorého zo 46 chromozómov (delécie, duplikácie). Súčasťou vyšetrenia je bezplatné overenie prípadného pozitívneho výsledku diagnostickým testom GenomeScreen Prenatal.

TRISOMY test Complete

  • Objednajte sa do jedného z dostupných odberových miest.

Naše vyšetrenia

Pripravili sme pre vás balíčky najžiadanejších vyšetrení, ktoré sme usporiadali do prehľadných kategórií.

Ak si neviete vybrať z našej ponuky, využite službu konzultácie s laboratórnym lekárom.

Recenzie od pacientov

Valéria z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Trisomy test určite odporúčam, bola som nadmieru spokojná. Je to neinvazívne, bábätko test v ničom neohrozuje. Promptné jednanie, rýchle výsledky. Ďakujem.
Lenka zo Žiliny
(TRISOMY Test)
Bola som rada, že takéto vyšetrenie sa dá absolvovať, lebo mám 38 rokov a štatistiky, z ktorých sa vychádza pri pravdepodobnosti choroby plodu, sú hrozivé. Ako bonus sme mali aj informáciu o pohlaví, to ma tiež veľmi potešilo. Som rada, že takéto vyšetrenie robíte a že som nemusela nikam cestovať, ani podstupovať všelijaké vyšetrenia, ale len odber krvi.
Zuzana z Bratislavy
(TRISOMY Test)
Vždy som chcela byť matkou, ale otehotnieť sa mi podarilo až ako 37-ročnej vďaka umelému oplodneniu. Keďže to malo byť moje prvé a pravdepodobne aj jediné dieťa, veľmi som si dala záležať na tom, aby bolo všetko v poriadku. Podstúpiť amniocentézu som považovala za riskantné a keď som zistila, že je tu možnosť TRISOMY testu, neváhala som ani chvíľu. Je to jednoduché, bezbolestné a ten pocit istoty je na nezaplatenie.
Zatvoriť popup