To najnovšie z ponúkaných vyšetrení

Vyberte si z našej širokej ponuky laboratórnych vyšetrení. Pripravili sme pre vás množstvo vyšetrení, ktoré sú vzdialené len na pár klikov od vás.

Ak máte záujem o iné vyšetrenie, ktoré ste nenašli v našom portfóliu, objednajte sa na konzultačný pohovor, na ktorom vám náš laboratórny lekár poradí, či je možné vybrané laboratórne vyšetrenie vykonať v súlade so správnou laboratórnou praxou (ak nie je nevyhnutná interpretácia ošetrujúceho lekára). Ak laboratórny lekár tejto žiadosti vyhovie, nemusíte si rezervovať ďalší termín. Odber vám urobíme okamžite.

Platobná brána

Vyšetrenia si môžete zaplatiť priamo na platobnej bráne. Vyberiete si termín, miesto a čas odberu prípadne odberovú súpravu a následne môžete z pohodlia domova zaplatiť. V prípade, že vám vyšetrenie odporučil lekár a dokonca vám aj vykonal odber, je potrebné platbu uskutočniť čo najskôr po odbere vzorky a jej odoslaní na laboratórne vyšetrenie. Oneskorená platba môže spôsobiť znehodnotenie vzorky či úplné znemožnenie laboratórneho vyšetrenia (expirácia vzorky), preto platbu neodkladajte. Vzorky bez identifikovanej platby nebudú vyšetrené.

Prejsť priamo na platobnú bránu

Zatvoriť popup
OECD Forum Logo
Medirex Group Logo
Partner of OECD Forum 2019

MEDIREX GROUP je hlavný partner OECD Fórum 2019

Aj na malom Slovensku pod Tatrami sa rodia veľké veci.

Zatvoriť popup

Upozornenie

Vážení klienti,
MEDIREX a MEDICYT sa dohodli so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou.

Viac informácií »