Vyšetrenia na vlastnú žiadosť

Prinášame vám rýchlejší a jednoduchší spôsob, ako získať výsledky laboratórnych vyšetrení, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v niektorých základných medicínskych diagnózach. Možno Vás to usmerní aj k návšteve príslušného špecialistu. Pozrite si zoznam vyšetrení, na ktoré sa stačí objednať priamo v laboratóriách Medirex v Bratislave alebo v Košiciach. Aktuálne si môžete vybrať z dostupných biochemických, imunologických a mikrobiologických vyšetrení. Ich zoznam budeme postupne rozširovať a dopĺňať o ďalšie medicínske odbory (hematologické, genetické, toxikologické).

Vyšetrenia na vlastnú žiadosť pacienta nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Cenu hradí v plnej výške pacient sám.

Ako vyšetrenie prebieha?

1. Termín

Ak presne viete, aké laboratórne vyšetrenie potrebujete, stačí sa naň priamo objednať na našej webovej stránke. Z aktuálnej ponuky si vyberte dátum, čas (7:00 – 9:00) a miesto odberu (Bratislava/Košice) a zarezervujte si ho. Platnosť vybraného termínu vám potvrdíme notifikačným e-mailom na vami zadanú e-mailovú adresu.

2. Platba

Za vyšetrenie môžete zaplatiť buď počas registrácie online (platobnou kartou, prevodom na účet), alebo v hotovosti priamo v laboratóriu pred odberom.

3. Odber

Na odber biologického materiálu, ktorý je nevyhnutný na laboratórne vyšetrenie, príďte vždy v dohodnutom čase a nalačno. Termíny nie je možné ľubovoľne posúvať. Na odbere si dohodnete spôsob interpretácie výsledkov – buď zaslaním na e-mail alebo ďalšou návštevou v laboratóriu.

4. Laboratórna analýza

Čas nevyhnutný na vyhodnotenie vzoriek v laboratóriu je vždy individuálny podľa typu vyšetrenia. Výsledky väčšiny vyšetrení (na vlastnú žiadosť) sú k dispozícii do 2 – 5 pracovných dní.

5. Výsledok

Výsledky laboratórnej analýzy vám podľa vašej preferencie môžeme poslať priamo na e-mail alebo si môžete dohodnúť ďalší termín osobnej návštevy v laboratóriu (9:00 – 15:00), kde vám výsledky odovzdáme osobne spolu s ich interpretáciou.