Staň sa zdravotníckym laborantom!

Poď po maturite k nám a uži si kopec benefitov, príjemný kolektív i najmodernejšie technologické vybavenie

 

 

 • Čo budem robiť?

  Tvoja práca bude veľmi pestrá a bohatá na praktické skúsenosti.

  Pamätáš sa na seriál Bol raz jeden život? Ty ho zažiješ v realite!

  Na vlastné oči uvidíš všemožné baktérie a vírusy a parazity. Tvojou úlohou bude vypátrať aj tie najschovanejšie a pomôcť ich poraziť.

  Spoznáš telo od jeho najmenších buniek, zažiješ ich delenie, ale aj spájanie do tkanív. Naberieš široké aj hlboké poznatky o všetkom, čo je v našom organizme a z čoho sa vlastne skladáme. Vypestuješ si baktérie aj kvasinky, budeš pipetovať, pripravovať roztoky, analyzovať vzorky od výmyslu sveta a zahráš sa „pexeso“ popri hľadaní párov k jednotlivým chromozómom.

  A to sme ešte ani nespomenuli tie najmodernejšie stroje, ktoré ti vyrazia dych. Prácu s nimi v našich labákoch budúcnosti milujeme všetci.

  Bez teba skrátka správnu diagnózu nedokáže určiť nikto. Aj v mikrosvete sa dá byť súčasťou niečoho ozaj veľkého!

 • Aký plat dostanem?

  Minimálne 750 €. Všetko záleží od tvojich skúseností a vzdelania. Talentovaných ľudí si totiž strážime a podporujeme. Plat si ešte vieš navýšiť, pokiaľ máš za sebou relevantné skúsenosti či prax.

 • Aké benefity ponúkate?

  Dáme ti až o 5 dní viac dovolenky. To znamená oveľa viac času na cestovanie, lozenie, kúpanie, tancovanie, pozeranie, hranie, randenie, užívanie a hlavne leňošenie.

  Necháme ťa samého si vybrať labáky, v ktorých chceš pracovať. Môžeš byť na klinickej imunológii, klinickej mikrobiológii, hematológii, klinickej biochémii alebo v biopticko-cytologickom labáku.

  Naberieš cenné skúsenosti vo svojom odbore. Venovať sa ti budú tí najväčší profesionáli, ktorí ti radi odovzdajú svoje know-how. U nás si neodkrútiš len svoje povinnosti, ale naozaj s tebou pracujeme, zapájame ťa do rozhodovania, počúvame ťa. Každý deň z práce vyjdeš o niečo múdrejší a šikovnejší.

  Svoje vedomosti si budeš zvyšovať aj mnohých školeniach.

  Myslíš na budúcnosť? Tak ťa isto poteší, že prispievame na dôchodok.

  Pohyb je zdravý a zdravie je našou prioritou. Preto prispievame aj na MultiSport kartičky, takže môžeš pobehať všetky plavárne, jogy aj posilňovne takmer bezplatne.

  Bežne budeš pracovať s drahými a supermodernými parádnymi prístrojmi, ktoré si teraz nevieš ani len predstaviť.

  V neposlednom rade je tu ešte kopec dôležitých drobností: prispievame na stravu, robíme viacero zamestnaneckých akcií počas celého roka (a môžeš v nich napr. vyhrať auto), staráme sa o tvoj osobnostný aj profesionálny rast školeniami a iným vzdelávaním.

 • Prečo by som mal robiť práve pre vás?

  Pretože naše labáky budúcnosti sú najväčšie a najmodernejšie v strednej a východnej Európe.

  Svojou vybavenosťou fascinujú každého, kto sa k nám príde pozrieť.

  Bez moderných strojov sa nepohneš a tu s nimi budeš v dennodennom kontakte. Samozrejme pravidelne nakupujeme nové.

  Vedel si napríklad, že naša automatizovaná linka je dlhšia ako Boeing 747? Sledovať na nej všetky tie samostatne sa triediace a pásom putujúce skúmavky ťa nikdy neomrzí. Veď mrkni na video vyššie!

  Sme priekopníkom digitalizácie zdravotníctva a popritom stabilný zamestnávateľ, ktorý si svojich špecialistov vychováva. Investujeme do teba nielen peniaze, ale aj skúsenosti našich odborníkov a dáme ti tú najlepšiu prax, akú pre svoj odbor potrebuješ.

  Každého nášho zamestnanca počúvame a od prvého dňa ho zapájame do všetkých kolektívnych akcií. U nás nezáleží na funkcii, titule, veku ani počte odpracovaných rokov – keď si na palube, si náš parťák a rešpektujeme ťa 😊

  Zamestnáme ťa ihneď a poskytneme ti príjemné, zrenovované a pekné pracovné prostredie. V ňom nájdeš veľmi priateľský, ústretový súdržný tím, ktorý ťa podporí aj podrží, keď to budeš potrebovať.

 • Ako podporujete mladé talenty?

  Na každom šikovnom človeku nám veľmi záleží. Môžeš sa spoľahnúť, že pokiaľ si popri práci budeš dopĺňať odborné vzdelanie, rozhodne ťa finančne podporíme.

  Proces adaptácie sme nastavili tak, aby bol tvoj potenciál naplno využívaný hneď od začiatku. Potešia ťa určite aj naše benefity, ktoré si môžeš rozkliknúť vyššie 😊

 • Čím sa vaše „labáky budúcnosti“ vyznačujú?

  Sú najväčšie v strednej a východnej Európe. A aj najmodernejšie a samozrejme medzinárodne akreditované. Lepšie materiálovo-technologické podmienky na svoju prácu skrátka nenájdeš.

  Denne v nich spravíme zhruba štvrť milióna analýz. Naša automatizovaná linka je dlhšia ako Boeing 747, čo je svetový unikát.

  A tu by sme mohli končiť, ale nekončíme, pretože u nás to nie je len o strojoch a modernosti, ale najmä o klasických dobrých ľudských vzťahoch. Tie sú v móde vždy. Môžeš sa spoľahnúť, že za každým monitorom či skúmavkou na teba bude čakať podobne naladený človek, ktorý ti rád pomôže a v niečom ťa posunie ďalej.


Zaujíma ťa ešte niečo? Píš!